top of page

„Rzeczpospolita Polska na uchodźstwie: droga do wolności".

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Rzeczpospolita Polska na uchodźstwie: droga do wolności".


Zadanie konkursowe polega na stworzeniu projektu plakatu nawiązującego do tematyki kampanii „Misja: Wolna Polska”, a cel to upamiętnienie bohaterów RP na uchodźstwie, którzy walczyli o wolność Ojczyzny. Inspiracje można znaleźć między innymi na stronie www.misjawolnapolska.pl. Konkurs skierowany jest do młodzieży uczęszczającej do szkół polskich i placówek edukacyjnych z językiem polskim, działających poza granicami Polski. Prace można zgłaszać indywidualnie lub w grupach do 3 osób, w dwóch kategoriach wiekowych: od 11 do 14 lat oraz od 15 do 18 lat. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2023 r. Formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępne tutaj: https://www.misjawolnapolska.pl/konkurs-informacje/Komentarze


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page