Ciekawe konkursy z PMS

Szanowni rodzice

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez Polską Macierz Szkolną, który ma na celu pogłębianie wiedzy o Mikołaju Koperniku. Ma na celu również rozwijanie wyobraźni dzieci i młodzieży, poszerzanie słownictwa w języku polskim, rozwijanie zdolności i kompetencji językowych, zapoznanie dzieci z biografią znanych Polaków oraz rozwijanie zdolności plastycznych.

Tematem konkursu plastycznego, który jest przeznaczony dla dzieci w wieku 4-10 lat jest: Moja wizja nieba. Tematem konkursu literackiego, który jest podzielony na dwie grupy wiekowe 11-14 lat oraz 15-18 lat to: Wszechświat – wizje i przyszłość. Pracę należy przesłać do 16.10.2023 na poniższy adres mailowy: konkurs@polskamacierz.org Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach!