Wciąż działamy

18.5.2020

Drodzy Rodzice

 

Mamy nadzieję, że wszyscy Państwo oraz Dzieci jesteście zdrowi i macie się dobrze. 
 
W pierwszych słowach, chcielibyśmy przeprosić za zwłokę w komunikacji. 
 
Podjęcie decyzji o całkowitym zawieszeniu zajęć (poza klasą GCSE) w semestrze letnim nie było łatwe, jednak najrozsądniejsze w naszej obecnej sytuacji. Do końca czerwca planujemy zwrot kosztów rodzicom, którzy uiścili opłatę całoroczną. Obecnie dokonujemy wyliczeń (włącznie z rozliczeniem depozytów), które muszą być sprawdzone przez księgową oraz ustalamy proces zwrotów, o którym poinformujemy Państwa już wkrótce. 
 
Pomimo, że sobotnie cotygodniowe zajęcia zostały zawieszone, to serce szkoły nadal bije. Wszyscy bardzo tęsknimy za naszymi podopiecznymi z nadzieją, że i dzieci tęsknią choć trochę za Polską Szkołą. Dlatego też, od najbliższej soboty rozpoczynamy cykl spotkań na Facebookowej stronie szkoły “Sobota z pięknym słowem”, podczas których Panie nauczycielki będą czytały teksty lub fragmenty z wybranych przez siebie lektur. Bardzo serdecznie zapraszamy. 

 

Przypominamy również o tegorocznym WIERSZOWISKU. Zachęcamy do wzięcia udziału.

 

Pod koniec czerwca mamy nadzieję rozpocząć zapisy na nowy rok szkolny 2020/21. Na chwilę obecną wciąż jest zbyt wiele niewiadomych, by zaplanować kolejny rok, który jak wiemy będzie niósł ze sobą nowe wyzwania. Dlatego też pracujemy nad sprawdzaniem różnych opcji i możliwości kontynuacji nauczania. Ostateczne decyzje zostaną podjęte po uzyskaniu większej ilości informacji i wytycznych związanych z nowym rokiem szkolnym. Bardzo możliwe, że przed ich podjęciem poprosimy Państwa o opinie w tej sprawie, w formie krótkiej ankiety. 
 
Do sprawnego funkcjonowania szkoły ciągle potrzebna jest pomoc wielu osób, które chciałyby się zaangażować w jej prowadzenie. Dlatego bardzo prosimy o kontakt wszystkich, którzy byliby w stanie poświęcić trochę czasu, umiejętności i serca.

 

W tej i innych sprawach prosimy o kontakt mailowy info@polskaszkolaportsmouth.co.uk

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archiwum
Please reload

Follow Us
RSS Feed

© 2018 by Polska Sobotnia Szkoła PORTSMOUTH              REGISTERED CHARITY NUMBER 1159555

  • w-facebook