top of page

Walne Zebranie - AGM - 23 marca 2024

Pragniemy Państwu przypomnieć, że w sobotę 23 marca o godzinie 13:05 odbędzie się Walne Zebranie naszej szkoły. Na zebraniu będą przedstawiony raport z działalności szkoły oraz raport finansowy za poprzedni rok szkolny tj. 2022/23.W drugiej części zebrania nastąpi prezentacja, kandydatów na funkcje w zarządzie (prezesa, skarbnika i sekretarza) oraz na powierników zarządu.


Jak już pisaliśmy w komunikacji na początku roku, szkoła potrzebuje kilku osób, które chciałyby dołączyć do zarządu i budować/ulepszać naszą szkołę.

Bardzo serdecznie zachęcamy i zapraszamy!


Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy. Po prezentacji kandydatur na członków zarządu, członkowie szkoły (czyli Państwo) będą głosować na nominowane kandydatury. Po głosowaniu będzie czas na wolne wnioski, czyli sesję pytań i odpowiedzi. Jeśli mają Państwo jakieś pytania bardzo prosimy o zgłaszanie ich przez formularz zamieszczony poniżej:Z poważaniem Zarząd i Dyrekcja Szkoły


コメント


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page