Walne Zebranie - AGM - 23 marca 2024

Pragniemy Państwu przypomnieć, że w sobotę 23 marca o godzinie 13:05 odbędzie się Walne Zebranie naszej szkoły. Na zebraniu będą przedstawiony raport z działalności szkoły oraz raport finansowy za poprzedni rok szkolny tj. 2022/23.

W drugiej części zebrania nastąpi prezentacja, kandydatów na funkcje w zarządzie (prezesa, skarbnika i sekretarza) oraz na powierników zarządu.

Jak już pisaliśmy w komunikacji na początku roku, szkoła potrzebuje kilku osób, które chciałyby dołączyć do zarządu i budować/ulepszać naszą szkołę.

Bardzo serdecznie zachęcamy i zapraszamy!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy. Po prezentacji kandydatur na członków zarządu, członkowie szkoły (czyli Państwo) będą głosować na nominowane kandydatury. Po głosowaniu będzie czas na wolne wnioski, czyli sesję pytań i odpowiedzi. Jeśli mają Państwo jakieś pytania bardzo prosimy o zgłaszanie ich przez formularz zamieszczony poniżej:

Z poważaniem Zarząd i Dyrekcja Szkoły