Zajęcia dodatkowe - zapisy

26.9.2019

W najbliższą sobotę 28 września p. Agnieszka Michalska będzie przyjmowała zapisy na zajęcia dodatkowe. Będą to zajęcia muzyczno-artystyczne prowadzone w dwóch grupach wiekowych: młodsza (4-6)  i starsza (7+). Młodszą poprowadzi p. Justyna Banachowicz, starszą natomiast p. Marieta Mikulewicz. Koszt zajęć to £27 za 9 sobót - płatność przy zapisach. Pierwsze zajęcia odbędą się 5 października i będą się odbywały do 7 grudnia (włącznie - z wyjątkiem ferii 2.11) między godziną 13:00 a 14:00 (zaraz po lekcyjnych języka polskiego). Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zapraszamy!

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archiwum
Please reload

Follow Us
RSS Feed

© 2018 by Polska Sobotnia Szkoła PORTSMOUTH              REGISTERED CHARITY NUMBER 1159555

  • w-facebook