WARSZTATY LITERACKIE Z POLSKĄ PISARKĄ DLA DZIECI

W najbliższą sobotę 6 lipca (ostatnią sobotę przed akademią zakończenia roku szkolnego) mamy dla dzieci niezwykle inspirujące zajęcia. Dzieci będą miały szansę rozwinąć swoją kreatywność językową biorąc udział w warsztatach literackich "PATKA I PEPE - zbuduj komiks", z polską pisarką dla dzieci Agnieszką Szczepańską. "PATKA I PEPE" to popularna seria autorstwa Pani Agnieszki, opowiadająca o detektywistycznych przygodach dwójki małych przyjaciół: Patrycji i Piotrka, o sile ich przyjaźni oraz rozwiązywaniu zagadek.

Książki z tej serii znalazły się na Liście Lektur Marzeń przygotowanej przez MEN, dwie pierwsze części w dziesiątce najlepszych książek dla dzieci w 2013 wg portalu literackiego Granice.pl, a czwarta część została wybrana przez jury tegoż portalu najlepszą książką na zimę dla dzieci.

Jesteśmy ciekawi, jakie pomysły będą miały nasze dzieci na rozwiązanie zagadki detektywistycznej.

Zapraszamy!