top of page

Zaprezentuj przygody Wojtka lub Ciapka

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do konkursu o Ciapku i Wojtku! Podczas spotkania z autorem książek, Wojciechem Filaberem, dzieci usłyszały wiele informacji o wojennych bohaterach, dzielnym niedźwiedziu i śmiałym psiaku. Te dzieci, które zakupiły książki o przygodach bohaterów, po ich przeczytaniu będą znały futrzaste postaci dużo lepiej. Przypominamy, że obie książki są dostępne do wypożyczenia w nowo otwartym dziale biblioteki Carnegie. Jednak znajomość książek nie jest konieczna do wzięcia udziału w konkursie, natomiast należy zapoznać się z sylwetkami bohaterów. Pan Wojciech podarował 4 książki o Ciapku dla dzieci, które najciekawiej zaprezentują - zilustrują lub opiszą - przygody tego bohatera. Polska szkoła przeznacza książkę o Misiu Wojtku dla uczniów, którzy woleliby zaprezentować przygody słynnego niedźwiedzia.


Praca może być plastyczna, albo można opisać przygody wybranego bohatera dodając ilustracje.


Dodatkowe materiały o bohaterach:
Termin: Prace należy złożyć do soboty 15 października u nauczycielki swojej grupy.Comentários


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page