top of page

Zapisy na rok szkolny 2023/24

Kolejny rok szkolny minął w mgnieniu oka! Jednak, ile radości i satysfakcji!

Dlatego z równie wielką radością informujemy o rozpoczęciu rekrutacji na rok szkolny 2023/24.

Wszystkich zainteresowanych zajęciami w Polskiej Sobotniej Szkole w Portsmouth prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który można znaleźć klikając na poniższy link. Prosimy także o uważne przeczytanie poniższych informacji.


Prosimy o jak najszybsze wypełnienie formularza. Dzieci, które obecnie uczęszczają do polskiej szkoły mają pierwszeństwo przyjęcia na nowy rok szkolny, jeśli formularz zostanie wypełniony przed 10 lipca! Po tym terminie o przyjęciu będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Proszę mieć na uwadze, że mamy ograniczoną liczbę miejsc, dlatego proszę nie zwlekać z wypełnieniem formularza, jeśli chcą Państwo, ale dziecko nadal uczęszczało do polskiej szkoły.


Planujemy otworzyć klasę dla uczniów przygotowujących się do egzaminu GCSE z języka polskiego. Prosimy zaznaczyć w formularzu jeśli właśnie do takiej klasy chcą Państwo zapisać dziecko.

WYNIKI REKRUTACJI:


Dzieci, które obecnie uczęszczają do szkoły i wypełnią formularz do 10 lipca zostaną automatycznie przyjęte do szkoły. O dalszych wynikach rekrutacji będziemy informować na bieżąco (w ciągu dwóch tygodni od złożenia podania). Przy dużym zainteresowaniu będziemy starali się umożliwić przyjęcie wszystkich dzieci, jednak będzie to zależało, czy uda nam się znaleźć odpowiednią ilość nauczycieli i wolontariuszy, aby zapewnić bezpieczny pobyt w szkole. Obecnie poszukujemy nauczycieli i wolontariuszy do naszego zespołu. Dlatego prosimy o kontakt wszystkie osoby, które byłyby zainteresowane nauczaniem lub pomocą w szkole. Tutaj można znaleźć więcej informacji: https://www.polskaszkolaportsmouth.co.uk/single-post/oferta-pracy-do%C5%82%C4%85cz-do-nas


Zajęcia rozpoczną się w sobotę 16 września. Kalendarz na cały rok dostępny jest na stronie szkoły: KALENDARZ


OPŁATY: - WAŻNE!


Pomimo wzrostu kosztów prowadzenia szkoły nie planujemy w roku 2023/24 podwyżki czesnego. Roczna opłata za szkołę nie ulega zmianie, zmienia się natomiast regularność oraz terminy wpłat. Prosimy o zapoznanie się z tabelą opłat. Po uzyskaniu informacji przyjęcia dziecka/dzieci do szkoły rodzice zobowiązani są do uiszczenia opłaty za rok szkolny według podanej tabeli przed upływem wyznaczonego terminu.


Zapraszamy do zapisów! W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wiadomość mailową na info@polskaszkolaportsmouth.co.uk.Comments


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page