top of page

Zapisy na rok szkolny 2021/22

Zaktualizowano: 1 cze 2021


Chyba z wielką niecierpliwością większość z nas wyczekuje powrotu do, znanej nam z przed pandemii, normalności. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich rodziców, którzy długo czekali aby ponownie wysłać swoje pociechy do sal lekcyjnych w Polskiej Sobotniej Szkole. Dlatego z wielką radością informujemy o rozpoczęciu rekrutacji na rok szkolny 2021/22.

Wszystkich zainteresowanych zajęciami w Polskiej Sobotniej Szkole w Portsmouth prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który można znaleźć klikając na poniższy link.Prosimy o wypełnienie formularza do soboty 19 czerwca. Mamy ograniczoną liczbę miejsc i o przyjęciu do szkoły będzie decydowała kolejność zgłoszeń, dlatego bardzo prosimy o jak najszybsze wypełnienie formularza.


WYNIKI REKRUTACJI:


O wynikach rekrutaji będziemy informować z końcem lipca. Przy dużym zaiteresowaniu będziemy starali się umożliwić przyjęcie wszystkich dzieci, jednak będzie to zależało czy uda nam się znaleźć odpowiednią ilość nauczycieli i wolontariuszy, aby zapewnić bezpieczny pobyt w szkole.


Zajęcia rozpoczną się w sobotę 18 września. Kalendarz na cały rok dostępny jest na stronie szkoły: KALENDARZ


OPAŁTY:


Prosimy o zapoznanie się z tabelą opłat na rok 2021/22. Po uzyskaniu informacji przyjecia dziecka/dzieci do szkoły rodzice zobowiązani są do uiszczenia opłaty za rok szkolny wedługo podanej tabeli.


W nowym roku będziemy rygorystycznie przestrzegać terminów opłat. Rodzice, którzy z ważnej przyczyny nie mogą dotrzymać wyznaczonego terminu proszeni są o wiadomość mailową na info@polskaszkolaportsmouth.co.uk. Niedotrzymanie terminu płatności i brak komunikacji z dyrekcją będzie wiązała się ze skreśleniem dziecka z rejestru uczniów, a miejsce oddane dziecku z list rezerwowej..


ZWROT DEPOZYTÓW:


Osoby, którym należy się zwrot depozytu wpłaconego w przy zapisach do szkoły w latch poprzednich prosimy o wypełnienie krótkiego formualrza. Depozyt będzie wypłacony wyłącznie wtedy, gdy osoba dokonywała terminowych opłat czesnego w, latach porzednich i będzie to sprawdzane z wykazem konta bankowego. Po wykonaniu transferu dane zostaną usunięte z bazy danych.Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres email: info@polskaszkolaportsmouth.co.uk

Kommentare


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page