top of page

Zapisy na rok 2022/23

Wydawałoby się, że dopiero co był wrzesień i dzieci po długiej przerwie wracały do sal

lekcyjnych w polskiej szkole, a tu już czas myśleć o kolejnym roku szkolnym. Bardzo cieszymy się, że udało nam się wrócić do jako takiej normalności i że mogliśmy porwadzić normalne zajęcia w szkole. Mam wielką nadzieję, że przyszły rok będzie tylko lepszy gdzie będziemy mogli wrócić do organizowania większych szkolnych wydarzeń jak np. wycieczki do teatru czy wizyta teatru w naszej szkole.

Dlatego z wielką radością informujemy o rozpoczęciu rekrutacji na rok szkolny 2022/23.

Wszystkich zainteresowanych zajęciami w Polskiej Sobotniej Szkole w Portsmouth prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który można znaleźć klikając na poniższy link. Prosimy także o przeczytanie poniższych informacji.Prosimy o wypełnienie formularza do soboty 11 czerwca. Dzieci, które obecnie uczęszczają do polskiej szkoły mają pierszeństwo przyjęcia na nowy rok szkolny jeśli formularz zostanie wypełniony przed 11 czerwca! Po tym terminie o przyjęciu będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Mamy ograniczoną liczbę miejsc dlatego bardzo prosimy o jak najszybsze wypełnienie formularza.


WYNIKI REKRUTACJI:


Dzieci, które obecnie uczęszczają do szkoły i wypełnią formularz do 11 czerwca zostaną automatycznie przyjęte do szkoły. O dalszych wynikach rekrutaji będziemy informować w pierwszej połowie lipca. Przy dużym zaiteresowaniu będziemy starali się umożliwić przyjęcie wszystkich dzieci, jednak będzie to zależało czy uda nam się znaleźć odpowiednią ilość nauczycieli i wolontariuszy, aby zapewnić bezpieczny pobyt w szkole. Dlatego prosimy o kontakt wszystkie osoby, które byłyby zainteresowane nauczaniem lub pomocą w szkole.


Zajęcia rozpoczną się w sobotę 17 września. Kalendarz na cały rok dostępny jest na stronie szkoły: KALENDARZ


OPŁATY:


Nie planujemy podwyżki czesnego, więc opłata za szkołę w rok 2022/23 będzie taka sama jak w obecnym roku szkolnym. Prosimy o zapoznanie się z tabelą opłat. Po uzyskaniu informacji przyjęcia dziecka/dzieci do szkoły rodzice zobowiązani są do uiszczenia opłaty za rok szkolny według podanej tabeli przed upływem wyznaczonego terminu.


Będziemy rygorystycznie przestrzegać terminów opłat. Rodzice, którzy z ważnej przyczyny nie mogą dotrzymać wyznaczonego terminu proszeni są o wiadomość mailową na info@polskaszkolaportsmouth.co.uk. Niedotrzymanie terminu płatności i brak komunikacji z dyrekcją będzie wiązała się ze skreśleniem dziecka z rejestru uczniów, a miejsce oddane dziecku z list rezerwowej.Commenti


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page