top of page

Wyniki eliminacji Wierszowiska

W sobotę 30 kwietnia w naszej szkole odbył się szkolny etap kunkursu poetyckiego Wierszowisko. Z dzieci prezentujących wiersze jury wyselekcjonowało Oliwię z grupy 3 i Bisię z grupy 5 jako reprezentantów naszej szkoły w finale konkursu, który odbędzie się 26 czerwca w Londynie. Gratulacje dla finalistek!


Wszyscy uczestnicy szkolnych eliminacji byli dziś wspaniale przygotowani do konkursu. Wykazali się dobrą pamięcią, dykcja i odwagą w czasie występu w obecności starszej publiczności. Jesteśmy ogromnie wdzięczni i pełni podziwu - dzieci, i zapewne rodzice, włożyli dużo wysiłku w to, aby jak najlepiej przygotować się do szkolnych eliminacji. I chociaż możemy wysłać tylko dwóch uczniów na finał konkursu, to tak naprawdę wszyscy uczestnicy są już zwycięzcami. Jeszcze raz gratulujemy!Comentários


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page