top of page

Wycieczka szkolna do Butser Farm

W końcu nadszedł długo oczekiwany czas – pakujemy plecaki i jedziemy na wycieczkę! Poniżej przesyłamy kilka potrzebnych informacji oraz „check-list” pomocny przy przygotowaniu dziecka do tego specjalnego dnia.

Dla przypomnienia, w podróż wyruszamy już w najbliższą sobotę tj. 24.06.2023. W tym dniu nie będzie zajęć w budynku szkoły. Na wycieczkę zabierze nas jeden autokar, który wykona dwa kursy, dlatego dzieci zostały podzielone na dwie grupy. Każda z grup ma inną godzinę zbiórki. Ważne było, aby rodzeństwa jechały w tym samym autobusie, dlatego klasy są przemieszane – więc proszę nie martwić się jeśli kolega lub koleżanka z klasy zostali przydzieleni do inne grupy na czas podróży. Grupa 1 - zbiórka: 8:10 – wyjazd godzina 8:30 – na miejscu ok. godziny 9:00 - powrót: wyjazd z farmy: godzina 14:45, w Portstmouth ok. godziny 15:15


Grupa 2


- zbiórka 9:20 – wyjazd ok. godziny 9:40 – na miejscu ok. godziny 10:15 - powrót: wyjazd z farmy: ok. godziny 15:45, w Portstmouth ok. godziny 16:15

Spotykamy się na szkolnym dziedzińcu – miejsce spotkań przed sobotnimi zajęciami. Prosimy, aby być punktualnie, gdyż nie będziemy wstanie czekać z wyjazdem. Po sprawdzeniu obecności, każde z dzieci dostanie kolorową chustę, którą prosimy o założenie w widocznym miejscu – głowa lub szyja. Następnie ustawimy się w pary i sprawnie przejdziemy do autokaru.


ODBIÓR: Prosimy o punktualny odbiór dzieci sprzed budynku szkoły (Front Main Entrance - parking szkolny będzie już zamknięty)


W razie jakichkolwiek zmian lub opóźnien zostaną Państwo powiadomieni mailowo. Kierownik wycieczki będzie miał przy sobie szkolny telefon, na który w razie potrzeby mogą się Państwo kontaktować: 07455444949. Przygotowanie dziecka na wycieczkę jest ważnym elementem, dlatego podsyłamy listę rzeczy niezbędnych do tego, aby ten dzień przebiegł bez niechcianych niespodzianek:

Ubrania – polecamy ubrać dzieci „na cebulkę”, ponieważ jak wiemy pogoda bywa zmienna. Jedziemy na farmę, stąd też zaleca się przygotować ubrania, których nie szkoda jest pobrudzić, oraz zakryte buty – na farmie może być mokra trawa, błoto itp. – dla dzieci z chorobą lokomocyjną, zalecamy spakowanie dodatkowej bluzki/spodenek Ochrona przeciwsłoneczna – czapka z daszkiem; krem z filtrem prosimy zaaplikować dzieciom przed wyjściem z domu Lunch box – na farmie spędzimy większość dnia, a nikt nie lubi być głodny, dlatego prosimy o zjedzenie treściwego śniadania w domu oraz przygotowanie lunch boxa z pożywnymi przekąskami, które zaspokoją brzuchy po kilku godzinach wrażeń. Nie zapominamy o butelce z wodą. Proszę się nie martwić o to, że może jej zabraknąć – jako szkoła zabieramy ze sobą dodatkowo kilka zgrzewek wody mineralnej, więc dla nikogo nie zabraknie. Portfelik z drobnymi – na farmie jest sklep, w którym można zakupić pamiątki. Dzieci przywiozą z wycieczki własnoręcznie wykonane pamiątki, jednak sklepik na każdej wycieczce jest bardzo popularny, dlatego więc jeśli mogą/chcą Państwo dać dziecku kilka £ na zakup drobiazgu, prosimy, aby schować je tak, aby nie mogły łatwo wypaść. Lekarstwa – jeśli dziecko potrzebuje zabrać ze sobą specjalistyczne leki, prosimy o ich przekazanie, razem z instrukcją, do nauczyciela – opiekuna. Dobry humor i uśmiech na twarzy Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia w sobotę :-)
Comentários


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page