Wigilia Szkolna

W sobotę 11 grudnia zapraszamy dzieci i Rodziców na szkolne Jasełka. Planujemy rozpocząć o godzinie 11:00. W tym dniu nie przewidujemy zajęć lekcyjnych, więc prosimy o przybycie na godzinę 11:00 i pozostanie z dziećmi na czas Jasełek.

Prosimy, aby dzieci przybyły na Jasełka z swoich kostiumach (wychowawcy grup wyślą odrębnego maila przypominającego dzieciom o ich rolach i kostiumach) lub odświętnych strojach (biała/jasna bluzka/ koszula, elegancka spódnica/ spodnie).

W zwiazku z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi w UK byliśmy zmuszeni zrezygnować z Wigilijnego poczęstunku - dzieci otrzymają paczki przygotowane przez Polskie Sklepy w Portsmouth.

Prosimy o poinformowanie szkoły jeśli Państwa dzieci będą nieobecne na naszym Jasełkowym spotkaniu. Prosimy wszystkich Rodziców o przybycie i pozostaniu w maseczkach.

W miarę możliwości bardzo prosimy o wykonanie testów LFT.

Kolejne świąteczne zajecia odbędą się w sobotę 8 stycznia.