top of page

Walne Zebranie - AGM - 25 marca 2023

Drodzy Rodzice


Pragniemy Państwa poinformować, że w sobotę 25 marca o godzinie 13:05 odbędzie się Walne Zebranie naszej szkoły. Na zebraniu będą przedstawiony raport z działalności szkoły oraz raport finansowy za poprzedni rok szkolny tj. 2021/22.

W drugiej części zebrania nastąpi prezentacja, kandydatów na funkcje w zarządzie (prezesa, skarbnika i sekretarza) oraz na powierników zarządu. Jak już pisaliśmy w komunikacji na początku roku, szkoła potrzebuje kilku osób, które chciałyby dołączyć do zarządu i budować/ulepszać naszą szkołę. Bardzo serdecznie zachęcamy i zapraszamy! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy. Po prezentacji kandydatur na członków zarządu, członkowie szkoły (czyli Państwo) będą głosować na nominowane kandydatury. Po głosowaniu będzie czas na wolne wnioski, czyli sesję pytań i odpowiedzi. Jeśli mają Państwo jakieś pytania bardzo prosimy o zgłaszanie ich przez formularz zamieszczony poniżej: ZGŁOŚ PYTANIE Z poważaniem Zarząd i Dyrekcja Szkoły

Comments


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page