Uwaga Konkurs Świąteczny!

Już za miesiąc święta! Ten rok nie był łatwy dla nikogo, dlatego szczególnie ważne jest byśmy w świątecznym okresie mogli, choć na chwilę, zapomnieć o trudnościach dnia codziennego i zanurzyli się w magię świąt. Proponujemy rodzinny powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzinami do świątecznego konkursu na najpiękniejszą kartkę, ozdobę lub szopkę bożonarodzeniową. Przedstawcie Waszą wizję i nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Zdjęcie gotowej pracy/prac wraz z dodatkowym zdjęciem dziecka z pracą należy przesłać na adres mailowy szkoły (info@polskaszkolaportsmouth.co.uk) do piątku 11 grudnia 2020. Poniżej przedstawiamy pełny regulamin.

1. KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ (kategoria indywidualna)

2. NA OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ (kategoria indywidualna)

3. NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ (kategoria rodzinna)

1. ORGANIZATOR KONKURSU:

Organizatorem konkursu jest Polska Sobotnia Szkoła im. Powstańców Listopadowych w Portsmouth

2. WARUNKI UCZESTNICTWA :

• Każdy uczestnik może przedstawić maksymalnie jeden projekt w każdej z kategorii (indywidualnej bądź rodzinnej)

• Prace indywidualne będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

I grupa- 4-6 lat

II grupa- 6 +

• Kategoria rodzinna nie podlega podziałowi na grupy.

3. CELE KONKURSU:

• rozwijanie wyobraźni, wrażliwości estetycznej oraz pobudzanie aktywności twórczej

• stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych;

• powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych;

• umożliwienie przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

4. ZADANIE KONKURSOWE:

Indywidualne ozdoby bożonarodzeniowe (albo rodzinną szopkę) wykonujemy dowolną techniką.

5. TERMIN I WARUNKI DOSTARCZENIA PRAC:

6. OCENA PRAC I ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD:

1. O wyłonieniu zwycięzców konkursu zdecyduje grono pedagogiczne szkoły.

2. Prace oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami:

• oryginalność,

• pomysłowość,

• estetyka wykonania,

• zastosowanie elementów ekologicznych.

3. Organizator przewiduje dyplomy dla uczestników oraz nagrody rzeczowe dla zwycięzców w każdej kategorii wiekowej (w przypadku kategorii indywidualnej) oraz dyplomy oraz nagrody rzeczowe (w kategorii rodzinnej).

4. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły / facebook’u szkolnym w sobotę 19 grudnia.

5. Udział w konkursie jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na umieszczenie zdjęcia pracy (wraz z imieniem i wiekiem autora pracy w kategorii indywidualne/ wraz z informacja np. Rodzina Kasi) na stronie szkoły/ facebook’u szkolnym.

6. Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na opublikowanie listy zwycięzców na stronie szkoły/ facebook’u szkolnym.