top of page

Szkolna wycieczka do Butser Ancient Farm

Drodzy Rodzice


Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że w sobotę 24 czerwca odbędzie się wycieczka szkolna na którą zapraszamy wszystkie dzieci - w tym dniu nie będzie zajęć szkolnych w budynku szkoły. Na wycieczkę wybieramy się do Chalton, nieopodal Petersfield, do Butser Ancient Farm.

Jest to miejsce, które oferuje aktywności związane z różnymi epokami historycznymi, od ery kamienia łupanego przez epokę żelaza, na erze wikingów kończąc. Dzieci będą miały okazję zamienić się w archeologów odkrywających historię własnymi rękoma. Na farmie czeka na nas mnóstwo atrakcji - garncarstwo, tworzenie własnej biżuterii, budowa szałasu i wiele, wiele więcej! Szczegółowe informacje w załączniku. Koszt wycieczki, to 10 funtów od dziecka. Szkoła pokryje koszt wynajmu autokarów oraz różnice w cenie biletów. Opłaty prosimy dokonać na konto szkoły (Nat West Bank, The Polish Community School, Sort code: 56 00 64, Account No: 36804118) i w referencji podając z imię i nazwisko dziecka/dzieci.

ZAPISY

Aby zapisać dziecko/dzieci na wycieczkę prosimy o wypełnienie poniższego formularze.

NIEOBECNOŚCI

Rodziców, którzy już wiedzą, że dziecko z jakiegokolowiek powodu nie będzie mogło pojechać na wycieczkę bardzo prosimy o jaknajszybszą informację - gdyż szkoła musi zapłacić za wszystkie bilety.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci. Wycieczka będzie doskonałym zwieńczeniem ciężkiej pracy, którą dzieci włożyły przez cały okres trwania roku szkolnego, oraz idealną okazją do zacieśnienia więzi, które zrodziły się w tym czasie.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt w najbliższą sobotę.


Z serdecznymi pozdrowieniami

Zarząd Szkoły

Comments


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page