top of page

Rozpoczynamy zapisy na rok 2024/25!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie dzieci z Portsmouth i okolic, rekrutacja na rok szkolny 2024/25 została otwarta! Jeśli pragniecie, aby w przyszłym roku szkolnym Wasze pociechy zostały uczniami naszej szkoły, to serdecznie zapraszamy do wypełniania formularza zgłoszeniowego.


Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 12 lat do grup podstawowych, oraz młodzież w wieku 13-16 lat do grupy GCSE (w grupie GCSE zajęcia odbywają się co drugi tydzień).


Rekrutacja potrwa do końca lipca br., a wyniki ogłoszone zostaną drogą mailową 12 sierpnia. Proszę mieć na uwadze, że wypełnienie formularza nie świadczy jeszcze o pewnym miejscu dziecka w szkole. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego jeśli są Państwo zdecydowani, to radzimy nie czekać do ostatniej chwili, bo o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń.


Dzieci uczęszczające do szkoły w roku 2023/24 mają pierwszeństwo miejsca.


Tabele opłat znajdziecie Państwo poniżej, a szczegółową zawierającą terminy płatności i dane do przelewu znajdziecie w zakładce Płatności. Po otrzymaniu maila potwierdzającego przyjęcia dziecka, rodzice zobowiązani są do uiszczenia opłaty za rok szkolny według podanej tabeli przed upływem wyznaczonego terminu.Zajęcia rozpoczną się w sobotę 21 września 2024r.


Zapraszamy do zapisów!


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wiadomość mailową na info@polskaszkolaportsmouth.co.uk.Comments


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page