top of page

Przechodzimy na tryb online

Zaktualizowano: 10 paź 2020

Drodzy Rodzice


Z nieukrywanym żalem musimy Państwa zawiadomić, że z przyczyn od nas niezależnych na obecną chwilę nie możemy rozpocząć planowanych zajęć w klasach lekcyjnych. Po koniec ostatniego tygodnia The Portsmouth Academy skontaktowała się z nami z wiadomością: Ze względu na ciągle wzrastające ryzyko zakażenia coronavirusem oraz ciągle zaostrzane restrykcje, aby zmniejszyć ryzyko w obecnej sytuacji, akademia postanowiła wstrzymać wynajem klas.


“Unfortunately, I am unable to hire out any classrooms due to the ever-changing restrictions. The use of the classrooms is potentially a higher risk area, even though cleaning will take place, the pupils safety comes first.

I know that this will have a big knock on effect with your classes, I can only apologise.

The hire of the classrooms will be reviewed on a monthly basis, of which I will keep you updated. Please accept my apologies once again.”


Grono pedagogiczne Polskiej Szkoły obecnie pracuje nad przygotowaniem dla dzieci zajęć online. Pierwsze trzy lekcje proponujemy nieodpłatnie dla wszystkich, którzy zapisali się na rok 2020/21. Po lekcjach próbnych przeprowadzimy ankietę by dowiedzieć się jaki był odbiór lekcji przez dzieci i czy Państwo napotkali na jakieś problemy techniczne. Szczegółowe informacje o zajęciach ukażą się pod koniec tygodnia na stronie internetowej, jak również zostaną wysłane mailem.


W między czasie przekalkujemy koszt czesnego i przedstawimy Państwu nowe ceny.


Przepraszamy Państwa za brak możliwości otwarcia szkoły w normalnych warunkach, jednak myśląc o bezpieczeństwie nas wszystkich na obecną chwilę zajęcia wirtualne wydają się najrozsądniejszym (i jedynym) rozwiązaniem.


Z poważaniem

Dyrekcja i Zarząd Szkoły
Comments


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page