top of page

Pierwsze zajęcia.

Już w najbliższą sobotę, z wielką radością oczekujemy na powrót dzieci do sal lekcyjnych w Polskiej Sobotniej Szkole!


Spotykamy się wszyscy przed budynkiem szkoły o godzinie 10:00, gdzie na dzieci będą czekały panie nauczycielki, które później zaprowadzą dzieci do klas lekcyjnych. Nie planujemy grupowego rozpoczęcia roku szkolnego - chcemy zapewnić dzieciom i nauczycielom bezpieczny początek roku szkolnego - i tym samym zmniejszyć ryzyko zakażenia Covid-19. Bardzo prosimy o zachowanie dystansu w czasie oczekiwania na swoje pociechy.


Dzieci będą miały powakacyjne, zapoznawcze lekcje w swoich klasach. Będziemy się poznawać, uczyć imion, przedyskutujemy reguły pracy w polskiej szkole, opowiemy o swoich wakacjach oraz dowiemy się jak rozpoczynają rok szkolny dzieci w Polsce.


Rozumiemy, że pierwszy dzień szkoły zawsze wiąże się z emocjami, dlatego jeśli dziecko chciałoby wziąć ze sobą swoją ulubioną zabawkę (nie za dużą) lub jakąś pamiątkę przywiezioną z wakacji (coś co pomogłoby dzieciom poczuć się bardziej komfortowo) prosimy o zapakowanie danej rzeczy do plecaka. Rodzice młodszych dzieci będą mogli odprowadzić swoje pociechy do klas lekcyjnych jeśli będzie tak potrzeba.


Bardzo prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą drugie śniadanie (bez produktów zawierających orzechy), wodę w podpisanej butelce oraz podstawowe przybory szkolne. Zajęcia w Polskiej Szkole Sobotniej kończą się o godzinie 13:00. Bardzo prosimy o punktualny odbiór dzieci z podwórka szkoły.


POMOC W KLASACH:

Osoby chętne do pomocy w klasach bardzo prosimy o kontakt w najbliższą sobotę z Panią Agnieszką Michalską lub Panią Urszulą Broadway.


Szkolny telefon: 07575291458 aktywny w godzinach szkolnych.


Jeśli mają Państwo jakieś naglące pytania prosimy o kontakt mailowy: info@polskaszkolaportsmouth.co.uk.


Z poważaniem Dyrekcja i Zarząd Szkoły


Σχόλια


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page