top of page

NOWY ROK SZKOLNY

Drodzy Rodzice!


Za dwa tygodnie, w sobotę 18 września o godzinie 10:00 rozpoczynamy nowy rok szkolny!


Dziękujemy bardzo za cierpliwość w oczekiwaniu na szczegółowe informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego. W przyszłym tygodniu otrzymają Państwo email adresujący wszystkie najważniejsze aspekty rozpoczęcia nauki w polskiej szkole.


Nadal otrzymujemy wiele zapytań odnośnie zapisów. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, więc jeśli znają Państwo kogoś, kto nadal chciałby zapisać swoją pociechę prosimy przekazanie linku do formularza rejestracyjnego.


Poniżej linki do stron:

Płatności uległy małej modyfikacji ze względu na dużą podwyżkę wynajmu klas. Opłata za sobotę wzrosła o £1 jednak zdjęliśmy obciążenie związane z zakupem podręczników, które udało nam się zdobyć od organizacji wspierających szkoły polonijne.


Jeśli mają Państwo jakieś naglące pytania prosimy o kontakt mailowy: info@polskaszkolaportsmouth.co.uk.

댓글


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page