top of page

Klasa GCSE z języka polskiego - zapisy - zapraszamy!

Zaktualizowano: 5 sie 2023


Zapraszamy na stacjonarne zajęcia przygotowujące do egzaminu GCSE z języka polskiego!


Zajęcia rozpoczną się w sobotę 23 września 2023 i będą odbywały się w co drugą sobotę. Kalendarz zajęć przedstawia się następująco:


Informację o płatnościach można znaleźć klikając na link: PŁATNOŚCI.


W czasie roku szkolnego uczniowie będą mieli szansę zapoznać się ze specyfiką egzaminu oraz pod okiem doświadczonego nauczyciela podnieść swoje kompetencje językowe. Kurs ma na celu pomóc w przygotowaniach do czterech części egzaminu (słuchanie, mówienie, pisanie i czytanie). Uczniowie będą mieli możliwość przystąpienie do egzaminów próbnych, które będę przeprowadzane i oceniane przez naszych nauczycieli. Natomiast ostatecznie uczniowie będę musieli uzgodnić datę oficjalnych egzaminów w swoich szkołach średnich – my sugerujemy zdawanie egzaminów GCSE w roku 9 lub 10 szkoły średniej, dlatego, że wymagają one nie tylko znajomości zaawansowanego słownictwa, ale też dojrzałości emocjonalnej i umiejętności wypowiadania się na bardziej ‘dorosłe’ tematy.


Zapraszamy wszystkich, którzy myślą o zdawaniu GCSE z języka polskiego. Zaznaczmy jednak, że kurs nie uczy podstaw języka polskiego i wymaga przynajmniej średniozaawansowanej znajomości języka polskiego.


Aby zapisać dziecko na kurs prosimy wypełnić poniższy formularz:


Nie jesteś pewny czy zdawać egzamin? Nie przegap szansy! Pomyśl o benefitach.

Dlaczego warto uczyć się języka polskiego i przystępować do egzaminu Polish GCSE?

Według danych statystycznych, język polski jest drugim najbardziej popularnym językiem na Wyspach Brytyjskich, dlatego też nauka tego języka otwiera przed Wami wiele nowych możliwości.


Po pierwsze dwujęzyczność, albo wielojęzyczność to nie jest problem, ale szansa – szansa na dogłębne poznanie polskich tradycji i kultury, szansa na studiowanie i pracę w Polsce, albo współpracę z firma, która potrzebuje osób mówiących biegle po polsku, szansa na podróże i poznawanie nowych ludzi.

Chcielibyśmy bardzo zachęcić naszych byłych uczniów, ale też i nowych, na lekcje w klasie GCSE. Mamy nadzieję, że nasze lekcje przygotowujące do egzaminu Polish GCSE zmotywują Was do dalszej nauki i poszerzania wiedzy na temat języka polskiego, kultury, historii i geografii naszego kraju. Chcielibyśmy, aby nasi uczniowie brali aktywny udział w organizacji szkolnych akademii i zabawy choinkowej, oraz pomagali w planowaniu wycieczek i redagowaniu gazetki szkolnej.


Serdecznie zapraszamy!


Więcej informacji o korzyściach dwujęzyczności i zdawania egzaminu GCSE z języka polskiego poniżej:
Korzyści wypływające z dwujęzyczności:Comentarios


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page