Gratulujemy zwycięzcom konkursu świątecznego!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom w naszym świątecznym konkursie!

Zwyciężczynią w kategorii indywidualnej jest Zuzanna Marciniak, która zrobiła wspaniałe ozdoby choinkowe. Brawo Zuziu! Twoje ozdoby fantastycznie prezentują się na świątecznym drzewku.

Natomiast w kategorii rodzinnej zwyciężyła Ksenia Simms. Spójrzcie na przepiękną szopkę bożonarodzeniową jaką stworzyła rodzina Kseni. Brawo!

Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody prześlemy pocztą.

Gratulujemy r,ównież wszystkim, którzy przygotowali w tym roku ozdoby świąteczne lub kartki. Mamy nadzieję, że sprawiło Wam to wiele radości. My również jesteśmy zwycięzcami w tym konkursie. Naszą nagrodą są Wasze uśmiechnięte buzie.

Jeśli chcielibyście podzielić się z nami swoimi dekoracjami świątecznymi już poza konkursem prosimy przyślicie zdjęcia na skrzynkę szkolną a my zamieścimy je na stronie szkoły.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy z udział w konkursie!