top of page

"Cogito dla Polonii" & "Kumpel dla Polonii"

Chceilibyśmy podzielić się z Wami dwoma bardzo wartościowymi magazynami dla młodej polonijnych: "Kumpel dla Polonii" oraz "Cogito dla Polonii".


"Kumpel dla Polonii" to bezpłatny e-magazyn dla dzieci polinijnych w wieku od 6-10 lat. Magazyn pomaga dzieciom odkrywać polską przyrodę, kulturę i historię, a tym samym pomaga pokochać język polski. ‘Kumpel’ to miejse inspriacji, źródło interesujących materiałów edukacyjnych oraz ciekawych zagadek.


Proszę kliknąć na poniższy obrazek aby ściągnąć magazyn:
"Cogito dla Polonii" to e-magazyn dla polonijnej młodzieży w wieku 12 do 19 lat. Cogito pokazuje świat, pasje i inspiracje młodzieży żyjącej poza granicami Polski. Tutaj młodzi, polonijnii twórcy mogą debiutować przysyłając swoje teksty. W każdym wydaniu publikowane są wywiady, reportaże z życia młodej Polonii. Prezentowane są ciekawe publikacje związane z Polską i Polonią z całego świata pokazujące, że poza granicami kraju Polacy kultywują tradycje i pamięć o ojczyźnie i dbają o dziedzictwo narodowe. Tematyka e-wydań dotyczy też inicjatyw szkół polskich oraz stowarzyszeń polonijnych. Można też znaleźć bogactwo materiałów poświęconych nauce języka ojczystego, literaturze, historii i kulturze Polski.


Proszę kliknąć na poniższy obrazek aby ściągnąć magazyn:Życzymy przyjemnej lektury :-) .

Comments


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page