top of page

Nowy Rok Szkolny - Update

Drodzy Rodzice


Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory, złożyli podanie o przyjęcie dzieci do Polskiej Szkoły na rok szkolny 2020/21.


Pragniemy poinformować, że wszystkie formularze złożone do 18.08 zostały rozstrzygnięte pozytywnie. Przyjęcia jednak są nadal uwarunkowane możliwością prowadzenia zajęć w nowym roku szkolnym. Niestety w dalszym ciągu nie mamy potwierdzenia o możliwości kontynuowania wynajmu sal lekcyjnych w The Portsmouth Academy. Ze względu na trwające obecnie wakacje, rozmowy ze szkołą będziemy mogli kontynuować dopiero we wrześniu. Dlatego też wszelkie ostateczne i szczegółowe informacje związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego przekażemy Państwo dopiero w pierwszej połowie września.


Mamy wielką nadzieję, że będą to pozytywne informacje, które pozwolą nam na rozpoczęcie roku szkolnego w planowanym terminie czyli w sobotę 03.10.


Zapisy na kurs przygotowawczy do egzaminu GCSE również rozpoczniemy w pierwszej połowie września.


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page