top of page

Konkursy Szkolne

WIERSZOWISKO

Eliminacje do Wierszowiska zostają przesuniete na sobotę 2 maja (zakładając, że uda nam się wrócić do szkoły po świętch i sam konkurs nie zostanie odwołany - obecnie tylko zgłaszanie kandydatów zostało przesunięte w czasie).

KONKURS WIELKANOCNY

Aby izolacja nie dała nam się mocno we znaki, jak również ażeby zaangażować dzieci i zarazić je świąteczną atmosferą postanowiliśmy zmienić formę naszego konkursu wielkanocnego.

Zapraszamy dzieci do wykonania pisanek konkursowych, a rodziców prosimy o nadesałanie zdjęć drogą mailową na adres: info@polskaszkolaportsmouth.co.uk .

Należy przysłać dwa zdjęcia:

1. autora z pracą, podając imię i nazwisko oraz klasę

2. zdjęcie przedstawiające już tylko wykonane jajko konkursowe.

Prace prosimy nadsyłać do soboty 4 kwietnia.

Zdjęcia pisanek (samych prac) zamieścimy na stronie szkolnej Facebook i za pomocą głosowania wyłonimy trzy najciekawsze jajka wielkanocne. Przy nadsyłaniu prac prosimy aby napisali Państwo czy zgadzają się na publikacje zdjęcia dziecka jeśli wygra konkurs?

Dziękujemy

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page