Konkursy Szkolne

WIERSZOWISKO

Eliminacje do Wierszowiska zostają przesuniete na sobotę 2 maja (zakładając, że uda nam się wrócić do szkoły po świętch i sam konkurs nie zostanie odwołany - obecnie tylko zgłaszanie kandydatów zostało przesunięte w czasie).

KONKURS WIELKANOCNY

Aby izolacja nie dała nam się mocno we znaki, jak również ażeby zaangażować dzieci i zarazić je świąteczną atmosferą postanowiliśmy zmienić formę naszego konkursu wielkanocnego.

Zapraszamy dzieci do wykonania pisanek konkursowych, a rodziców prosimy o nadesałanie zdjęć drogą mailową na adres: info@polskaszkolaportsmouth.co.uk .

Należy przysłać dwa zdjęcia:

1. autora z pracą, podając imię i nazwisko oraz klasę

2. zdjęcie przedstawiające już tylko wykonane jajko konkursowe.

Prace prosimy nadsyłać do soboty 4 kwietnia.

Zdjęcia pisanek (samych prac) zamieścimy na stronie szkolnej Facebook i za pomocą głosowania wyłonimy trzy najciekawsze jajka wielkanocne. Przy nadsyłaniu prac prosimy aby napisali Państwo czy zgadzają się na publikacje zdjęcia dziecka jeśli wygra konkurs?

Dziękujemy

Archiwum
Follow Us
RSS Feed