top of page

Koronawirus informacja

Drodzy Rodzice

W związku z ciągle zmieniającą się sytuację związaną z wirusem COVID19, chcieliśmy Państwa poinformować, że na obecną chwilę, w najbliższą sobotę 14.03.2020 zajęcia w szkole odbędą się. Prosimy jednak by wszystkie osoby (dzieci czy dorośli), które mają jakiekolwiek objawy choroby (kaszel, podwyższona temperatura, ból mięśni) pozostały w domu. Równocześnie osoby, które przebywały w ostatnich 14 dniach za granicą UK lub były w kontakcie z osobami, które w ostatnich dniach wróciły z podróży zagranicznej lub osobami, które mogą być podejrzane zarażeniem wspomnianym wirusem. Jeśli żadne z tych scenariuszy nie dotyczy Państwa rodziny, ale wciąż mają Państwo obawy czy uczestnictwo w zajęciach jest bezpieczne dla Państwa dzieci ze względu na panującą sytuacje, jak najbardziej mogą Państwo podjąć decyzje by nie przychodzić do szkoły.

Jeśli sytuacja się zmieni poinformujemy Państwa niezwłocznie.

Tutaj można przeczytać aktualne informacje rządu w UK:

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page