top of page

Eliminacje szkolne do Wierszowiska 2020

Wszystkie dzieci, które chciałyby wziąć udział w Londyńskim Festiwalu Poezji Dziecięcej, który odbędzie się w Londynie w niedzielę 21 czerwca 2020 zapraszamy do eliminacji szkolnych, które odbędą sie w sobotę 28 marca podczas zajęć szkolnych. Tematyką tegorocznego konkursu jest PRZYJAŹŃ. Wierszowisko jest konkursem recytatorskim o bardzo wysokim standardzie, dlatego prosimy o wybór ciekawego i odpowiednio długiego wiersza (w zależności od kategorii wiekowej). Na eliminacje (jeśli wiersz jest bardzo długi) prosimy by dzieci nauczyły się przynajmniej trzech zwrotek. Ze względu na krótki czas przygotowania przed eliminacjami prosimy by kandydaci skupili się na pewnej (początkowej) części wiersza i zaprezentowali swój potencjał recytatorski. Naszą szkołę może reprezentowac tylko dwoje uczestników i jury zawsze ma trudną decyzję do podjęcia. O porady można zgłaszać się do Pań nauczycielek. Zainteresowanych zachęcamy do przeczytania pełnego regulaminu konkursu:

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page