top of page

Wyniki zapisów na rok szkolny 2019/20

Z radością pragniemy zawiadomić, że wszystkie aplikacje, złożone przed 20 lipca 2019, o miejsce w szkole na rok 2019/20 zostały rozpatrzone pozytywnie. Aby przyjąć wszystkie dzieci otworzyliśmy dodatkową klasę w grupie wiekowej 3 - 4-latków

Tak więc od przyszłego roku będziemy operować w 8 przedziałach klasowych. Równocześnie informujemy, że osoby które nie złożyły do tej pory formularza, a wciąż rozważają zapisanie dziecka do szkoły, po jego złożeniu będą umieszczone na liście rezerwowej, gdyż obecnie miejsca we wszystkich 8 klasach są zapełnione.

Przypominamy, że ostatecznym warunkiem potwierdzenia miejsca w szkole jest uregulowany* DEPOZYT, który wynosi £20.

*uregulowany depozyt:

NOWI UCZNIOWIE: Rodzicie proszeni są o wpłacenie na konto szkoły depozytu w wysokości £20 (£20 od rodziny nie od dziecka) do piątku 16 sierpnia.

OBECNI UCZNIOWIE: Tylko rodzice, którzy odebrali swój depozyt, a zapisali dziecko na kolejny rok szkolny proszeni, są o jego ponowne wpłacenie do piątku 16 sierpnia.

Konto szkoły:

Nat West Bank The Polish Community School Sort code: 56 00 64 Account No: 36804118

Opłaty za szkołę można uiszczać od początku września. Tabelę z wysokością opłat oraz terminami wpłat można znaleźć poniżej.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy przyjąć wszystkie dzieci. Większa szkoła wymaga jednak większego nakładu pracy i personelu. Dlatego wszystkie osoby, które chciałyby zaangażować się w działanie szkoły i zostać wolontariuszami, bardzo prosimy o wypełnienie krótkiego formularza.

W najbliższym czasie na stronie szkoły pojawią się również, dodatkowe informacje dotyczące nowego roku szkolnego, dlatego bardzo prosimy o regularne sprawdzanie strony.

Bardzo dziękujemy i życzymy wszystkim wspaniałych wakacji!!!

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page