top of page

"Zemsta" Fredry w Southampton

Polska Scena.UK prezentuje „Zemsta” autorstwa wybitnego polskiego komediopisarza – Aleksandra Fredry.


Bijąca rekordy popularności w Londynie, „Zemsta” przyjeżdża do Southampton!


Tylko 5go maja w NST City, można będzie obejrzejeć tą najwspanialszą polską komedię w całej jej świetności, z doskonałymi aktorami, efektowną scenografią i porywającą muzyką.


Nawet jesli znacie na pamieć opowieść o murze granicznym , żrących się Sarmatach i krokodylu, rewelacyjna inscenizacja Sceny Polskiej.UK objawi ją wam w nowym świetle, nie tylko jako wyrazisty obraz przeszłości, ale jako komedię żywą i ciagle aktualną.. W pełnym wigoru i seksappealu w wykonaniu artystów Sceny Polskiej.UK. Komedia Fredry bawi nieokiełznanym humorem i urzeka, przepiekną, swojską polszczyzną. “Zemsta” to satyra na nasze narodowe słabostki i przywary. ale przede wszsytkim wyśmienita zabawa i rozrywka dla calej rodziny.


Jednodniowa wizyta Sceny Polskiej.UK w NST City to niepowtarzalna okazja, aby starsze i młodsze pokolenie mogło zjednoczyc się we wspólnym śmiechu i zadumie nad niezmienioną naturą Polaka, w tym również Polaka na obczyznie. Śmiech to zdrowie a zemsta najlepiej smakuje w teatrze.


SCENA POLSKA.UK z siedzibą w Teatrze POSKu w Londynie, jest najbardziej uznanym i popularnym zespołem teatralnym działającym w środowisku polskim w UK od 2004 roku. Zespół skupia zawodowych aktorów, piosenkarzy i muzyków, pod kierunkiem wybitnej reżyserki polsko-brytyjskiej - Heleny Kaut-Howson. Za swoje osiągnięcia Scena Polska.UK została nagrodzona przez Prezydenta RP prestiżowym odznaczeniem – Flaga Narodowa.


“Zemsta na medal! Wabi czarownym wierszem, orzeźwia rubasznym humorem, a przede wszystkim bawi starciami charakterów.” - J. Kozminski, Tydzien Polski

"Brawurowa gra aktorów, po brzegi wypełnione sale, owacje na stojąco - spektakl którego nie powstydziłby się najlepsze teatry warszawskie"


Zarezerwuj biletu klikając na link: https://www.nstheatres.co.uk/whats-on/zemsta/bookArchiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page