top of page

Teatr Trip prezentuje: „Pan Antenka i Srebrny Kubraczek”.

W ostatnią sobotę przed feriami mieliśmy przyjemność gościć dobrze nam już znany i lubiany Teatr Trip. Tym razem zagrali dla nas spektakl pod tytułem „Pan Antenka i Srebrny Kubraczek”, historię tytułowego Pana Antenki, który trafił do niezwykłego sklepu z zabawkami na rogu ulic Szklanej i Różanej. Sklep ten był wyjątkowy, gdyż każdej nocy wszyscy mieszkańcy sklepowych półek ożywali i prowadzili ze sobą rozmowy przygotowując się do rannych zakupów. Każda zabawka marzyła o tym, by zostać wybraną i trafić do dzieci. Pewnego dnia do sklepu trafił Pan Antenka, którego piękny i srebrny kubraczek przyciągał wzrok wszystkich potencjalnych klientów. W sklepie wybuchł bunt i zazdrosne zabawki postanowiły pozbyć się intruza. Głównymi prowodyrkami intrygi były lale Urwipołeć i Zuza. Na szczęście cała historia zakończyła się pozytywnie. Zabawki zrozumiały, że zazdrość nie popłaca, a tylko żyjąc w przyjaźni możemy czuć się dobrze i być szczęśliwi. Dziękujemy aktorom za wspaniałą grę oraz za piękny podarunek w postaci oryginalnej ilustracji bohaterów przedstawienia.


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page