top of page

Wizyta Teatru Trip

W sobotę 30 marca, po raz kolejny, będziemy mieć przyjemność gościć dobrze nam już znany i lubiany Teatr Trip. Tym razem zagrają dla nas spektakl pod tytułem „Pan Antenka i Srebrny Kubraczek”, który opowiada historię tytułowego Pana Antenki, który trafia do niezwykłego sklepu z zabawkami na rogu ulic Szklanej i Różanej. W owym sklepie każdej nocy wszyscy mieszkańcy półek sklepowych ożywają i przygotowują się do rannych zakupów – każda zabawka marzy o tym, by zostać wybraną i trafić do dzieci. Jednak gdy pewnego dnia do sklepu trafia Pan Antenka, którego piękny i srebrny kubraczek przyciąga wzrok nie tylko chłopców, ale również dziewczynek w sklepie wybucha bunt. Zazdrosne zabawki postanawiają pozbyć się intruza. Jak zawsze dzieci wraz z aktorami będą miały szanse, rozstrzygnąć spór i znaleźć dobre rozwiązanie sytuacji. Przedstawienie uczy tolerancji oraz ukazuje wartości płynące z prawdziwej przyjaźni. Dzieci szkolne biorą udział w przedstawieniu w ramach zajęć szkolnych, które w tym dniu rozpoczną się o godzinę wcześniej, czyli 9:00. (Zajęcia zakończą się o godzinę wcześniej czyli 12:00) Zainteresowane dzieci spoza szkoły będą mogły dołączyć kupując bilet w cenie £5. Bilety do kupienia w soboty w szkole - prosimy pytać Panią Agnieszkę Michalską lub Panią Sylwię.

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page