top of page

Pinokio z Teatrem Syrena

W minioną sobotę, po rocznej przerwie, ponownie wybraliśmy się do Londynu, aby doświadczyć teatralnych wrażeń jako widzowie Teatru SYRENA. Pierwszy raz pojechaliśmy tak dużą grupą, bo aż dwoma dużymi autokarami. Bardzo chcieliśmy, aby każdy chętny miał możliwość uczestniczenia w tym kulturalnym wydarzeniu. Tym razem, na scenie teatralnej POSK-u młodzi aktorzy zaprezentowali przygody drewnianego chłopca, który notorycznie przysparzał utrapień swemu kochającemu ojcu. Pomimo obietnic poprawy, chłopiec ciągle wpadał w tarapaty. Musiał przeżyć niezliczoną ilość trudnych przygód, by w końcu nauczyć się, że kłamstwo nie popłaca. I choć w przedstawianiu nie był wspomniany nos bohatera, wszyscy wiemy, że chodzi o PINOKIO, któremu za każdym razem gdy kłamał, wydłużał się drewniany nos. Dzieciom bardzo podobał się występ i gra małych i dużych aktorów. Maluchom chyba najbardziej podobały się bójki i gonitwy na scenie, które wzbudzały wielkie wybuchy śmiechu. Z zadowoleniem, pełni wrażeń wróciliśmy do Portsmouth.

Za przepiękne fotografie dziękujemy Panu Grzegorzowi Choszcz.Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page