top of page

Wyniki wakacyjnego konkursu fotograficznego

Z lekkim opóźnieniem, nie mniej z wielką radością, chcielibyśmy ogłosić wyniki wakacyjnego konkursu fotograficznego oraz zaprezentować zwycięzkie prace.


Niezmiernie ucieszyło nas duże zainteresowanie konkursem, różnorodność scenerii oraz pomysłowość wyboru zdjęć do poszczególnych kategorii - co nie ułatwiło pracy jury. Wybór był trudny! Jednak po długim namyśle i indywidualnych, anonimowych głosowaniach, jury, składające się z Pań nauczycielek, wyłoniło zwycięzkie prace.


Dyplomy dla wszystkich uczestników i nagrody dla zycięzców zostaną wręczone w sobotę 3 listopada. Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że wszyscy mieliście tak wspaniałe wakacje! :-)


Poniżej prezentujemy zwycięzców w poszczególnych katergoriach wraz z ich pracami:

PRZYGODA WAKACYJNADominik Borciuch lat 7, który opisał swoją przygodę jako „ważne zadanie dla dużego chłopca”

ZADZIWIAJĄCE PRZEŻYCIE Aleksandra Cylkowska lat 9, która opisała swoje przeżcie: „Pierwszy raz widziałam pszczoły z tak bliskiej odległości i w tak ogromnej ilości. Widziałam jak robią miód; obejrzałam ule i miałam też możliwość okadzić je specjalnym dymem, żeby pszczoły były spokojne.”

WAKACYJNE SPOTKANIENatalia Borciuch lat 5, "Było to wyjątkowe spotkanie, ponieważ udało nam się uchwycić cztery pokolenina. Prababcia Natalki skończyła w tym roku 92 lata."

WYDARZENIE KULTURALNEKaja Kopacz lat 6, „Jak co roku, nie mogło nas zabraknąć na Victorious Festval, a w dobrej zabawie nie przeszkodziła nam nawet angielska pogoda."

SENSACJA KULINARNANatalia Jędrzejewska lat 6 „Grzyby podobają mi się bo są duże, fajne i śliskie i lubię chodzić do lasu z rodzicami żeby je zbierać.”

WYJĄTKOWE MIEJSCE Nicole Naish lat 9, opisuje „Byłam w wyjątkowym miejscu, które nazywa się Centrum Nauki Experyment. Kto zgadnie, jak uniosłam moją mamę na rękach?”

Z RODZINĄ ZAWSZE WESOŁOPatryk Mazurek lat 10 lat

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page