top of page

Inauguracja roku szkolnego 2018/19

Nieuchronnie zbliżamy się do końca wakacji i w konsekwencji do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Mamy wielką nadzieję, że wszyscy nabrali nowych sił na kolejny rok pełen wrażeń.

Na inaugurację roku szkolnego 2018/19 w Polskiej Sobotniej Szkole oraz pierwsze zajecia zapraszamy 15 września na godzinę 10:00. Prosimy by dzieci przyniosły ze sobą podstawowe przybory szkolne oraz lunch.

Cieszy nas fakt, że udało nam się przyjąć wszystkie dzieci, których podania otrzymaliśmy. Mamy jeszcze kilka miejsc w klasie 4 latków oraz w dwóch najstarszych klasach 9+. Osoby zainteresowane zapisem dzieci prosimy o kontakt przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Więcej szczegółowych informacji odnośnie organizacji pierwszego dnia szkoły podamy bliżej daty 15 września.

Przypominamy o konieczności dokonania opłaty za szkołę w pierwszych dwóch tygodniach semestru. Termin opłaty za pierwszy semestr mija 30 września. Więcej informacji odnośnie płatności za szkołę można znaleźć klikając na link: PŁATNOŚCI.

Zwracamy się również z ogłoszeniem do wszystkich zainteresowanych pomocą w szkole o kontakt mailowy: info@polskaszkolaportsmouth.co.uk.

Wszystkim dzieciom, a także rodzicom życzymy łagodnego i radosnego powrotu do szkoły i szkolnej rutyny. My czekamy na wasze roześmiane, słoneczne buzie w sobotę 15 września o godzinie 10!

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page