top of page

Zapisy na rok szkolny 2018/19

W soboty 23 i 30 czerwca w godzinach 9:30 – 10:30 oraz 12:30 - 13:30 odbędą się zapisy na nowy rok szkolny 2018/19. Wszystkich zainteresowanych kolejnym rokiem w szkole prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego (do ściągnięcia z naszej strony internetowej jak również dostępny w szkole) i przyniesienie go w jedną z sobót. Formularze będzie przyjmować Pani Olga Topolewska. Wraz z formularzem będzie pobierana opłata wpisowa w wysokości £20 gwarantująca miejsce w szkole. Po rozpoczęciu roku szkolnego opłata wpisowa stanie się depozytem, który będzie zwracany na koniec roku szkolnego jeśli wszystkie opłaty szkolne były opłacane regularnie i na czas.

Poniższa tabelka prezentuje opłaty za nowy rok szkolny. Opłata za jedną sobotę w przyszłym roku szkolnym to koszt £7 (przy opłacie za jedno dziecko). Przy jednorazowej opłacie za cały rok przyznana jest15% zniżka, przy której opłata za sobotę wynosi £6 (przy opłacie za jedno dziecko).

TERMINY PŁATNOŚCI:

Opłata za I semestr (wrzesień - grudzień) do 30 września 2018

Opłata za II semestr (styczeń - marzec) do 27 styczeń 2019

Opłata za III semestr (kwiecień - lipiec) do 11 maj 2019

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page