top of page

Wizyta Teatru Trip

Dzis, już po raz czwarty, mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole, bardzo przez nas lubiany, Teatr Trip. Tym razem aktorzy przywieźli dla nas z Polski spektakl pt.: “"O tym ja Frędzelka i Wiercipiętka spotkały czapeczkę". Frędzelka i Wiercipiętka to dwa leśne skrzaty, które znalazły w lesie czapkę wielkiego maga Hipolita Szare Piórko. Gdy dowiedziały się, że czarodziej został zamieniony w powietrze postanowiły użyć wszystkich sił, aby go odczarować. Skrzaty jednak potrzebowały pomocy naszych dzieci, gdyż okazało się, że nieznają dobrze polskich bajek, ponieważ nie uważały na zajęciach w leśnej szkole. Na szczęście dzieci na widowni wykazały się dobrą wiedzą z zakresu polskiej literatury dziecięcej dzięki czemu udało się odczarować magika Hipolita. Jak zwykle było dużo ruchu, radości i śpiewu. Przedstawienie zachęcało dzieci do aktywnego trybu życia oraz promowało pozytywne wartości, które powinny istnieć między rodzeństwem. Bardzo dziękujemy aktorom Teatru Trip i czekamy na nowe spektakle  Za piękne zdjęcia dziękujemy Grzegorzowi Choszcz.

https://www.facebook.com/pg/PolishCommunitySchoolPolskaSzkolaSobotnia/photos/?tab=album&album_id=1932348920170933

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page