top of page

UWAGA! PRZESŁUCHANIE do chóru szkół sobotnich w jubileuszowym koncercie „Sto lat”!

11 Listopada 2018 w Royal Albert Hall odbędzie się uroczysty koncert, który uświetni 100tną Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Koncert będzie miał wyjątkowo uroczysty charakter i odbędzie się w najbardziej prestiżowej sali koncertowej Londynu, na której zwykle występują muzycy światowej sławy. Udział w tym koncercie będzie dla wszystkich Polaków niezapomnianym przeżyciem i pozostanie we wspomnieniach na zawsze. W koncercie wystapią największe gwiazdy piosenki z Polski, m.in.: Edyta Góriak, Anna Maria Jopek, Stanisław Soyka i wielu innych. Będzie też udział Polonii, w tym, szczególnie ważny dla nas – chór uczniów polskich szkół sobotnich. Koncert będzie transmitowany przez media. Z uwagi na bardzo prestiżowy format imprezy, występ uczniów szkół sobotich będzie dla dzieci i szkół wielkim, niezapomnianym przeżyciem. Jednocześnie, z tych samych względów, wymagać on będzie poważnego i zaangażowanego podejścia do przygotowań dlatego 21.04.2018 w Londynie, w Polskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym odbędzie się PRZESŁUCHANIE. Aby zgłosić się na przesłuchanie, należy wcześniej przesłać zgłoszenie do Polskiej Macierzy Szkolnej na adres pms@polskamacierz.org z podaniem imienia i nazwiska dziecka, nazwy polskiej szkoły do której uczęszcza oraz imienia i nazwiska opiekuna wraz z numerem telefonu i adresem e-mail. Jeśli są uczniowe w naszej szkole, którzy mają szczególne zdolności wokalne i chciałyby spróbować swoich sił w eliminacjach, bardzo prosimy o szybki kontak z dyrekcją.

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page