top of page

Szkolne eliminacje do "Wierszowiska" 2018

Zapraszamy wszystkie dzieci chętne do wzięcia udziału w tegorocznej, siódmej już, edycji londyńskiego Festiwalu Poezji Dziecięcej "Wierszowisko" na eliminacje szkolne, które odbędą się w sobotę 21 kwietnia. Przesłuchania odbędą się w czasie zajęć lekcyjnych a jury będzie składało się z czterech członków. W tym roku nasza szkoła weźmie udział tylko w kategorii indywidualnej Wierszowiska, do której możemy zgłosić tylko dwie osoby z całej szkoły. Dlatego też, jury będzie miało bardzo trudne zadanie wybrać ze wszystkich kategorii wiekowych tylko dwoje kandydatów, którzy zaprezentują najlepsze interpretacje wierszy. Zaznaczamy, że poziom festiwalu jest bardzo wysoki. Pełny regulamin Wierszowiska do ściągnięcia a wszelkie dodatkowe informacje u pań nauczycielek. Życzymy powodzenia!

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page