top of page

Wywiad z majorem Ottonem Z. Hulackim

W poprzednią sobotę, w ramach projektu z D-Day Museum, mieliśmy zaszczyt gościć przyjaciela naszej szkoły Pan majora Ottona Hulackiego. Było to prawdziwe spotkanie z historią. Dzieci ze starszych klas przeprowadziły wywiad z Panem Ottonem, dokumentując w ten sposób losy weterana II wojny światowej. Po zakończonym wywiadzie spotkaliśmy się całą szkołą by posłuchać opowieści o kapralu Niedźwiedziu Wojtku. W podziękowaniu za miłe spotkanie dzieci zatańczyły Krakowiaka oraz wręczyły własnoręcznie przygotowane podarunki. Dziękujemy Pani Felicity z D-Day Museum za pomoc w przygotowaniu dzieci do przeprowadzenia wywiadu.

https://www.facebook.com/pg/PolishCommunitySchoolPolskaSzkolaSobotnia/photos/?tab=album&album_id=1924251487647343

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page