top of page

Mikołajki

Mikołajki, Mikołajki i już po... jednak wspomnienia pozostały i to jakie! Chyba ze zdjęć jasno wynika, że wszyscy bawili się wyśmienicie! Dziękujemy naszym wspaniałym sponsorom za umożliwienie nam zorganizowania tak znakomitej zabawy! Dziękujemy firmom: Mirek Guziński Transport na Lotniska, Andrew & Andrew Solicitors , Finanspol Ltd , Profit Tree - księgowość, kredyty, ubezpieczenia w UK . Za przepyszny poczęstunek dziękujemy sklepom: Fajny, Maya oraz Jagoda oraz Eva Torty Portsmouth. Dziękujemy sponsorom naszej loterii: Langstone Hotel, Milou Jewellery, Anna nails and beauty, Xiomara Harisson - Spanish teacher, Fryzjer Izabela, Sklep Premium Alicja Kulig, Catching Dreams Photography, Blossom Butik, Marcin Ciężki Pol Garage, Southampton Holistic Therapist, Eva Torty Portsmouth. Jeszcze raz dziękujemy DJ Karo za radosne zabawy przy skocznej muzyce. Wielkie podziękowania wszystkim wolontariuszom zangażowanym w przygotowania a później sprawne przeprowadzenie zabawy. Świetna praca zespołowa! Jednak przede wszystkim wielkie dzięki Mikołajowi, że przyleciał do nas z dalekiego, zimnego bieguna by dostarczyć naszym wspaniałym dzieciakom cudowne prezenty! Dziękujemy Święty Mikołaju! A za piękne fotografie dziękujemy Grzegorzowi Choszcz

https://www.facebook.com/pg/PolishCommunitySchoolPolskaSzkolaSobotnia/photos/?tab=album&album_id=1824528384286321

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page