Legitymacje szkolne

Z końcem września skończyła się ważność wystawionych w zeszłym roku legitymacji szkolnych. Osoby zainteresowane przedłużeniem dokumentu bądź jego wyrobieniem prosimy o złożenie wniosku do soboty 9 listopada (pierwsza sobota po feriach). Osoby przedłużające legitymacje proszone są o załączenie wcześniej wydanego dokumentu do składanego wniosku.

Wniosek o legitymacje lub jej przedłużenie można ściągnąć klikając na link:​ WNIOSEK. (wniosek należy wydrukować na jednej kartce, wybierając drukowanie obustronne). Wniosek będzie można również pobraćw szkole.

Informujemy, że konsulat nie rozpatruje wniosków indywidualnych, dlatego też bardzo prosimy o złożenie podania w wyznaczonym terminie, gdyż nie będzie możliwości złożenia wniosku w poźniejszym terminie.

Więcej informacji na stronie Ambasady: