top of page

Zapraszamy na szkolną wycieczkę!

Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić, ze 15 czerwca 2024 odbędzie się kolejna szkolna wycieczka! 🥳🚍 W tym roku wybieramy się do Ufton Court, nieopodal Reading https://www.uftoncourt.org.uk/


To rodzaj szkółki leśnej🌲🌳🌲 ukrytej w na obrzeżach parku Ufton, w której dzieci będą doświadczać szereg aktywności na świeżym powietrzu, budując przy tym poziom wiedzy praktycznej i rozwijając głębszą relację z naturą 💚 🙂

Na miejscu, na młodsze dzieci czekać będzie między innymi ziemski spacer z zabawami leśnymi, budowanie szałasów czy pond dipping, czyli eksploracja lokalnych stawów przy użyciu sieci i wiadra do chwytania i badania owadów i innych żyjątek wodnych. Starsze grupy z kolei, będą miały okazję, zapoznać się między innymi z zasadami zachowania się przy ogniu, tworzyć rzeczy ze skarbów znalezionych w lesie czy zbudować swój własny samochód Flinstona.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszej szkoły! 😊 Wycieczka będzie doskonałym zwieńczeniem ciężkiej pracy, którą dzieci włożyły przez cały okres trwania roku szkolnego, oraz idealną okazją do zacieśnienia więzi, które zrodziły się w tym czasie 🧡

W tym dniu nie będą odbywać się zajęcia szkolne, bo mamy ogromną nadzieję, że pojedziemy tam wszyscy razem! 🧡😊

📧 Więcej informacji znajdą Państwo na skrzynkach mailowych.

📣 Zapisy na wycieczkę trwają do 30 maja! 📣
Comentarios


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page