Zajęcia w listopadzie i grudniu

Szanowni Rodzice, drodzy Opiekunowie


Mamy nadzieję, że udało się Wam skorzystać z udostępnianych przez ostatnie trzy soboty, pilotażowych lekcji online. Jeśli Państwa dzieci skorzystały z próbnych lekcji chcielibyśmy poprosić Państwa o wypełnienie krótkiej ankiety (nawet jeśli nie planują Państwo kontynuować zajęć online), która pomoże nam poznać Państwa opinię na temat proponowanych lekcji zdalnych. Wyniki pomogą nam zrozumieć Państwa potrzeby związane z lekcjami co pozwoli nam szukać odpowiednich rozwiązań oraz lepiej planować nasze działania.


WYPEŁNIJ ANKIETĘ


Od listopada chcielibyśmy, aby lekcje były już w całości prowadzone na żywo jednak może się zdarzyć, że lekcja będzie nagrywana jeśli nastąpią jakieś problemy. Zajęcia na żywo będą prowadzone Z wykorzystaniem aplikacji Zoom.

Opłata za zajęcia w listopadzie i grudniu (6 sesji) wynosi £24 za jedno dziecko, £42 za dwójkę rodzeństwa lub £60 za trójkę (tylko £4 za jedną lekcję).


Aby dzieci (już zarejestrowane do szkoły) mogły wziąć udział w zajęciach zdalnych Rodzice muszą wyrazić zgodę na ten udział zatwierdzając tym samym warunki tych zajęć.


ZGODA NA ZAJĘCIA


Drugim warunkiem jest uiszczenie opłaty za te zajęcia do soboty, 31 października. Brak opłaty jest równoznaczna z brakiem możliwości udziału w zajęciach.


Osoby nie zarejestrowane a zainteresowane zajęciami prosimy o wypełnienie formularza.


WYPEŁNIJ FORMULARZ.


Archiwum
Follow Us
RSS Feed