top of page

Zajęcia w listopadzie i grudniu

Szanowni Rodzice, drodzy Opiekunowie


Mamy nadzieję, że udało się Wam skorzystać z udostępnianych przez ostatnie trzy soboty, pilotażowych lekcji online. Jeśli Państwa dzieci skorzystały z próbnych lekcji chcielibyśmy poprosić Państwa o wypełnienie krótkiej ankiety (nawet jeśli nie planują Państwo kontynuować zajęć online), która pomoże nam poznać Państwa opinię na temat proponowanych lekcji zdalnych. Wyniki pomogą nam zrozumieć Państwa potrzeby związane z lekcjami co pozwoli nam szukać odpowiednich rozwiązań oraz lepiej planować nasze działania.Od listopada chcielibyśmy, aby lekcje były już w całości prowadzone na żywo jednak może się zdarzyć, że lekcja będzie nagrywana jeśli nastąpią jakieś problemy. Zajęcia na żywo będą prowadzone Z wykorzystaniem aplikacji Zoom.

Opłata za zajęcia w listopadzie i grudniu (6 sesji) wynosi £24 za jedno dziecko, £42 za dwójkę rodzeństwa lub £60 za trójkę (tylko £4 za jedną lekcję).


Aby dzieci (już zarejestrowane do szkoły) mogły wziąć udział w zajęciach zdalnych Rodzice muszą wyrazić zgodę na ten udział zatwierdzając tym samym warunki tych zajęć.Drugim warunkiem jest uiszczenie opłaty za te zajęcia do soboty, 31 października. Brak opłaty jest równoznaczna z brakiem możliwości udziału w zajęciach.


Osoby nie zarejestrowane a zainteresowane zajęciami prosimy o wypełnienie formularza.Comments


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page