top of page

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

W ostatnią sobotę oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Całe grono pedagogiczne z ekscytacją czekało na przybycie uczniów do szkoły, którzy już od 9:30 sukcesywnie gromadzili się na dziedzińcu. Punktualnie o 10, cztery “pociągi” na czele z nauczycielami, ruszyły do klas, by w końcu rozpocząć zajęcia! Wiele dzieci, powróciło do nas po wakacjach, aby kontynuować naukę, ale też duże grono przyszło do nas po raz pierwszy, z czego bardzo się cieszymy! Frekwencja w każdej klasie była bardzo wysoka. Nie zabrakło śmiechu, dobrej zabawy oraz oczywiście nauki.

W starym roku pożegnaliśmy z grona nauczycieli dwie Panie tj. Panią Magdalenę i Panią Agnieszkę, tym samym serdecznie witamy na pokładzie nowe twarze -

  • Panią Justynę Banachowicz, która wraz z Panią Aleksandrą poprowadzi grupę drugą,

  • Panią Alicję Żelazny, która nauczać będzie w grupie piątej.


Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie naszą szkołą, w tym roku aż 89 uczniów będzie podejmowało naukę - to wspaniały wynik! Dziękujemy za zaufanie! Już się nie możemy doczekać, aby towarzyszyć Wam w wielkiej przygodzie nauki języka polskiego!

Czeka nas rok pełen przygód, emocji i edukacji!

Comments


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page