top of page

Polskie Mikołajki 2023

Polskie Mikołajki 2023 za nami - ahh co to był za dzień! Co za wspaniała atmosfera, wspaniali goście i wspaniałe dzieci! W niedzielę frekwencja przewyższyła nasze najśmielsze oczekiwania Cieszymy się, że tak licznie przybyliście na naszą zabawę, dając ogrom dobrej energii i masę przepięknych uśmiechów

Do sukcesu naszej imprezy przyczyniło się wiele ludzi o cudownych sercach którym chcielibyśmy w tym miejscu serdecznie podziękować, a mianowicie: - sponsorom głównym imprezy, firmom Andrew & Andrew Solicitors Kubala Construction LTD MKM Accountancy Ltd Bounce Centre

- sponsorom poczęstunku oraz fantów na loterie, którzy przyczynili się również do promocji naszej imprezy: Maya Delicatessen Portsmouth Delikatesy Minutka Portsmouth Kubuś Delikatesy UK

- wolontariuszom bez których pomocy nie udałoby się złożyć tej imprezy w całość a byli nimi: Rada Rodziców, Nauczyciele i Zarząd Polskiej Sobotniej Szkoły w Portsmouth; przyjaciele i znajomi naszej szkoły, którzy ofiarowali swój cenny czas dbając o kawiarenkę, loterię fantową, grotę świętego Mikołaja, tatuaże, malowanie twarzy, zdjęcia i warsztaty świąteczne - ciężko wymienić każdego z imienia, bo było Was tak wiele, ale naszą wdzięczność i słowa uznania kierujemy do każdej osoby, która dołożyła swoją cegiełkę do naszego sukcesu.

Wielkie DZIĘKUJEMY za to, że kolejny rok dzięki Wam udało nam się doprowadzić tę imprezę do celu i to z jakim skutkiem!

Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawiliście, a wspomnienia zostaną z Wami na długo, do zobaczenia za rok!
Comments


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page