top of page

Polski Dział w Bibliotece w Portsmouth

Wraz z Bibliteką Publiczą w Portsmouth organizujemy polski dział w bibliotece Carnegie, która znajduje się w pobliżu Polskiej Szkoły.

Wielu z Państwa oferowało nam książki dla Polskiej szkoły, jednak ze względu na brak miejsca w budynku szkoły, nie jesteśmy w stanie otworzyć naszej wewnętrznej biblioteki. Postanowiliśmy, więc we współpracy z biblioteką publiczą, zgromadzić kolekcję polskich książek, które będą dostępne dla całej polskiej społeczności w Portsmouth.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby przekazać polskie książki dla dzieci lub dorosłych prosimy o maila na skrzynkę szkolną z informacją jakie książki (dla dzieci czy dla dorosłych) i ile książek chcieliby Państwo przekazać, gdyż musimy oszacować wielkość kolekcji.コメント


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page