top of page

Pierwszy Dzień Szkoły!

Drodzy Rodzice!


W pierwszych słowach jeszcze chcielibyśmy Państwu bardzo podziękować za cierpliwość w oczekiwaniu na informacje związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Mamy nadzieję, że pierwszy tydzień angielskiej szkoły był pozytywnym doświadczeniem.


Z wielką radością oczekujemy powrotu dzieci do klas lekcyjnych w Polskiej Szkole w najbliższą sobotę 18 września o godzinie 10:00 na terenie szkoły (w miejscu X - dojście od szkolnego Parkingu). Proszę zapoznać się z lokalizacją budynku szkoły na poniższym zdjęciu. Pełny adres oraz instrukcje jak dojechać do szkoy znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej w zakładce KONTAKT. Prosimy o punktualne przybycie.Bardzo prosimy o uważne przeczytanie poniższych informacji.


KLASY:

Rodzice zostaną powiadomieni w osobnym mailu na początku przyszłego tygodnia, o tym do której klasy dziecko zostało przypisane. WAŻNE: Prosimy o dodanie adresu mailowego szkoły do książki adresowej, gdyż czasami maile ‘lądują’ w folderze spam.

W tym roku będziemy uczyć w 6 zespołach klasowych. WAŻNE! W ciągu pierwszych dwóch/trzech tygodni panie nauczycielki będą oceniały czy dzieci są w klasie o najlepszym dla nich poziomie i warunkach, dlatego przydział do klasy może ulec zmianie. Przypominamy, że klasy są tworzone biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, możliwości i potencjał poszczególnego dziecka, a w drugiej kolejności na wiek. Staramy się brać pod uwagę to, że dzieci chciałyby być w klasie ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi co jest zrozumiałe, jednak nie możemy się kierować tym w pierwszej instancji.


CO ZABRAĆ?:

Prosimy, aby dzieci miały ze sobą LUNCH (coś pożywnego + napój (najlepiej wodę) oraz podstawowe przybory szkolne (ołówek, kredki, klej).


PODRĘCZNIKI I MATERIAŁY EDUKACYJNE:

Szkoła zapewnia dostęp do podręczników, zeszytów i innych materiałów edukacyjnych.


CZESNE:

Przypominamy o konieczności dokonania opłaty za szkołę. Termin opłaty za pierwszy semestr mija w sobotę 25 września. Informujemy, że brak opłaty będzie jednoznaczny ze skreśleniem ucznia z listy klasowej. Więcej informacji odnośnie płatności za szkołę można znaleźć klikając na link: PŁATNOŚCI.


DZIAŁALNOŚĆ SZKOŁY:


Szkoła nasza jest społeczną organizacją charytatywną zarządzaną przez Zarząd Szkoły. Po uiszczeniu opłaty automatycznie stają się Państwo członkami naszej organizacji, co oznacza, że mają Państwo wpływ na jej rozwój. Aby szkoła mogła dobrze funkcjonować i się rozwijać potrzebne jest zaangażowanie jej członków, czyli Państwa.


Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zadeklarowali chęć współpracy ze szkołą, na którą bardzo liczymy. Bez wystarczającej liczby osób pomagających, nie będziemy w stanie zapewnić dalszej działalności szkoły.


POMOC W KLASACH:

Osoby chętne do pomocy w klasach bardzo prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Michalską lub Panią Urszulą Broadway w najbliższą sobotę.


RADA RODZICIELSKA:

W niedługim czasie odbędzie się pierwsze spotkanie Rady, o której zostaną Państwo powiadomieni.


PRACA W ZARZĄDZIE:

Osoby zainteresowane przynależnością do Zarządu Szkoły również prosimy o kontakt w najbliższą sobotę.


KOMUNIKACJA:

Skrzynka mailowa będzie głównym kanałem komunikacji, dlatego bardzo prosimy o dodanie adresu szkoły do listy bezpiecznych adresów, żeby maile nie wędrowały do folderu spam.


Prosimy również o sprawdzanie informacji na stronie internetowej.


Panie nauczycielki poinformują Państwa, w jaki sposób będą się z Państwem komunikować odnośnie zajęć lekcyjnych.


Przed sobotą podamy Państwu również szkolny numer telefonu, pod którym będą się mogli Państwo skontaktować z dyżurującą w soboty osobą, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Telefon będzie aktywny tylko w soboty.


Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt mailowy pod adres info@polskaszkolaportsmouth.co.uk.


Do zobaczenia w sobotę 18 września o 10:00!


コメント


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page