top of page

MIKOŁAJKI Informacje

Zaktualizowano: 8 sty 2023

Drodzy Rodzice

Już w niedzielę nasza Wspaniała Zabawa Mikołajkowa. Będziemy się widzieć z osobami, które już zakupiły bilety a osoby, które chiałyby dołączyć do Nas, zapraszamy do zakupu biletów w Polskim sklepie Maya lub Minutka (adresy sklepów znajdują się na plakacie poniżej). Przypominamy, że jak zawsze, PREZENTY które będzie rozdawał Mikołaj PRZYNOSZĄ RODZICE. Prezenty muszą być zapakowane przez Rodziców oraz podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka. Przyniesione prezenty Rodzice powinni przekazać przy wejściu dyskretnie osobom upoważnionym. Jako potwierdzenie Rodzic otrzyma bilecik z numerem, według którego dzieci będą wzywane drupami do odbioru prezentów. Prosimy o przekazanie tej wiadomości Państwa znajomym, którzy będą również uczestniczyć w Mikołajkach, a których dzieci nie są uczniami naszej szkoły, w związku z czym nie mamy możliwości kontaktu z nimi. Do zobaczenia w niedzielę!Comments


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page