top of page

Jubileuszowy Zjazd Młodzieży Kopernik Camp

Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" serdecznie zaprasza na Jubileuszowy Zjazd Młodzieży Kopernik Camp w ramach międzynarodowego projektu ,, Z Kopernikiem przez świat”, który odbędzie się w dniach 17-23 lipca 2023 roku w Lidzbarku Warmińskim. Zjazd jest kolejnym wydarzeniem obchodów rocznicy narodzin i śmierci wielkiego odkrywcy Mikołaja Kopernika, a także spotkaniem młodzieży z naukowcami i wybitnymi postaciami żyjącymi na emigracji.


PODCZAS TYGODNIOWEGO ZJAZDU

ZOSTANIE ZORGANIZOWANYCH SZEREG IMPREZ, WARSZTATÓW, KONKURSÓW, WYCIECZEK, SPOTKAŃ I KONCERTÓW.


Do udziału zostały zaproszone osoby w wieku od 18 do 35 lat, z różnych krajów i z różnymi zainteresowaniami: naukowców, humanistów, liderów, społeczników, ludzi aktywnych.


Link do formularza rejestracyjnego:Więcej informacji na stronie:Na podstawie zgłoszeń, organizator do dnia 15 czerwca 2023 r. wyśle informację o zakwalifikowaniu do udziału w zjeździe na adres mailowy podany przy rejestracji.


W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: kopernik@swp.org.plComments


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page