top of page

Bezpieczny powrót do szkoły

Zaktualizowano: 27 wrz 2020

Drodzy Rodzice/ Opiekunowie

W pierwszych słowach chcielibyśmy Państwu bardzo podziękować za cierpliwość w oczekiwaniu na informacje związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Niestety, z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy przesunąć rozpoczęcie roku o jeden tydzień. Nadal czekamy na potwierdzenie przez Portsmouth Academy kilku ważnych rzeczy aby zapewnić dzieciom i personelowi szkoły bezpieczeństwo, jak również najlepszą jakość prowadzonych zajęć. Dokładamy wszelkich starań, by zajęcia rozpoczęły się w sobotę 10 października. Date te potwierdzimy jak tylko uda nam się zagwarantować wyżej wymienione cele.

Gdy tylko będzie to możliwe, niezwłocznie opublikujemy ostateczną date rozpoczęcia zajęć oraz wyślemy do Państwa regulamin bezpieczeństwa (COVID19 risk assessment) jak również wszelkie dodatkowe informacje związane z powrotem do szkoły.

Na dzień dzisiejszy, zaktualizowaliśmy szczegóły dotyczące PŁATNOŚCI za ten rok (przy założeniu powrotu 10 października). Prosimy jednak NIE dokonywać opłat przed ostatecznym potwierdzeniem daty zajęć.


Przypominamy, że w związku z dodatkowymi kosztami byliśmy zmuszeni podnieść opłate za szkołe. Wzrost ten jest uzasadniony między innymi: koniecznością wykupienia dodatkowej godziny wynajmu sal lekcyjnych, przy zmniejszonej liczbie uczniów w każdej z klas. Dodatkowym powodem są także koszty zakupu środków do dezynfekcji oraz ochrony osobistej (PPE), jak również potrzeba opłacenia dodatkowego personelu w celu utrzymania właściwej jakości zajęć. Pomimo tegorocznej zmiany w opłatach całkowita kwota czesnego za cały rok nie przekroczy tej z roku poprzedniego.

TERMINY OPŁAT I ZALEGŁY DEPOZYT


Informacje opłatach można znaleźć TUTAJ.

Ponownie zwracamy sie z prośba o terminowe uiszczenie opłaty za szkole.

W zeszłym roku, tylko połowa wpłat wpłynęła w terminie a pojedyncze osoby w dalszym ciągu nie zapłaciły za szkołę, co bardzo negatywnie odbiło się na kondycji finansowej szkoły.

Zgodnie z ustalonymi wcześniej regułami TYLKO osoby, które uiściły opłaty w terminie otrzymają zwrot depozytu w wysokości £20. Do tych osób wyślemy maila z informacją.

Zdajemy sobie sprawę, że ostatni rok był dla nas wszystkich wielkim wyzwaniem i rozumiemy, że sytuacja finansowa niektórych rodzin mogła ulec zmianie. Dlatego też osoby, które z powodu trudnej sytuacji nie będą mogły dotrzymać wyznaczonego terminu wpłaty, proszone są o wiadomość mailową (info@polskaszkolaportsmouth.co.uk). Niestety brak komunikacji z dyrekcją i brak opłaty w terminie będzie wiązał się ze skreśleniem dziecka z listy uczniów.

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Staramy się jak najlepiej przygotować naszą szkołę i pracowników na bezpieczny powrót uczniów.

Z poważaniem,

Dyrekcja i Zarząd

Comments


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page